Yüz Yüze Projesi - Hayalime Renk Ver Derneği

Yüz Yüze Projesi, sivil toplum kuruluşları tarafından 1990’ların sonunda uygulamaya başlanan bir kaynak geliştirme yöntemidir. Sivil toplum kuruluşları bu sayede kişiler ile doğrudan iletişime geçme imkânı bulur böylece kendilerini hedef kitlelerine detaylı bir biçimde anlatabilir, güncel konuları aktarabilir ve destekçilerinden hızlı şekilde geri bildirim alma şansı yakalar. Yüz Yüze çalışması çoğunlukla işlek caddeler, festivaller, AVM'ler gibi noktalarda gerçekleşmektedir. Bu yöntem Türkiye’de de sivil toplum kuruluşları açısından oldukça önemli bir kaynak geliştirme imkânı sunuyor. Hayalime Renk Ver Derneği olarak biz de Yüz Yüze Projesi’ne yer alıyoruz.


Hayalime Renk Ver Derneği Neden Yüz Yüze Projesi'ne başladı?
Her geçen gün daha fazla konuda uzmanlaşmaya ve daha fazla hayata dokunmaya gayret ediyoruz. Yardım ve paylaşma operasyonlarımızın aksamaması ve daha çok çocuğumuza ulaşabilmek için kendi kaynaklarımızı da çeşitlendirme ihtiyacı duyduk. Yaptığımız tüm çalışmaları size anlatabilmek ve destekleriniz sayesinde nelerin gerçekleştiğini en başından başlayarak paylaşabilmek için en uygun yöntemin Yüz Yüze Projesi kapsamında sizlerle buluşmak olduğunu düşündük.

Destekçi İlişkileri Birimi Nedir?
Tüm çalışmalarımızı sizin desteğinizle gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple desteğinizle ilgili tüm sorularınıza ve taleplerinize hızlıca cevap verebilmek istiyoruz. Aynı zamanda Hayalime Renk Ver (HRV) ile ilgili önemli bir gelişme olduğunda da size bilgi aktarabilmeyi çok önemsiyoruz. Siz de desteğinizle ilgili görüşmek isterseniz yuzyuze@hayalimerenkver.org e-posta adresinden numaralarından Destekçi İlişkileri Birimi’mize ulaşabilirsiniz.

Projede kimler çalışıyor, siz nasıl yer alabilirsiniz?

Çalışma, gerekli eğitimleri almış, yaka kartlı gönüllüler tarafından gerçekleştiriliyor. Genç ve dinamik kişilere 4-8 kişilik ekipler halinde çalışma fırsatı sunan bu projede yer almak isterseniz özgeçmişinizi yuzyuze@hayalimerenkver.org adresine, konu bölümüne “Yüz Yüze Başvuru” yazarak gönderebilirsiniz. Aradığımız nitelikler:

• 18 yaşından büyük olmak
• Sivil toplum alanında duyarlı olmak
• Takım çalışmasına yatkın olmak

Paylaş :

Hayalime Renk Ver

Sizde derneğimizde gönüllü olarak yardım etmek ister misiniz?

Gönüllü Ol

Sosyal Medya'da Destek!

Sizde paylaşım yaparak derneğin daha çok kişiy erişmesini sağlayabilirsiniz.

Destek Ol