shape shape shape shape

Derneğimiz Hakkında

Çocuklarla birlikte geleceğe dokunmak isteyen Hayalime Renk Ver Derneği, onların en temel ihtiyacı olan oyun ve oyuncak desteğini geri dönüşüm bilinciyle sağlarken; eğitim, sağlık, burs gibi yan desteklerle mutlu, sağlıklı, refah dolu bir gelecek motivasyonu ile harekete geçen gönül sevdalılarının bir araya gelerek oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur.

about about about

Amacımız

Çocuklarla birlikte geleceğe dokunmak isteyen Hayalime Renk Ver Derneği, onların en temel ihtiyacı olan oyun ve oyuncak desteğine geri dönüşüm bilinciyle sağlarken; eğitim, sağlık, burs gibi yan desteklerle mutlu, sağlıklı, refah dolu bir gelecek amaçlıyor.

Misyonumuz

Misyonumuz ihtiyaç sahibi çocukların sosyal,psikolojik,eğitsel,fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek vererek onların her yönden sağlıklı bir birey olarak yaşamlarında devam etmsini sağlamakla birlikte toplumun geri dönüşüm konusunda farkındalık kazanmasında aktif rol oynamak.

Vizyonumuz

Hayalime Renk Ver Derneği olarak İhtiyaç sahibi bir çok çocuğa ulaşarak onların bilişsel, fiziksel ve ruhsal gelişimlerine ivme kazandırarak çocuk ve kadın ekseninde birçok soruna adım adım çözüm üreten öncü bir dernek olmak

Hayalime Renk Ver

Sizde derneğimizde gönüllü olarak yardım etmek ister misiniz?

Gönüllü Ol

Sosyal Medya'da Destek!

Sizde paylaşım yaparak derneğin daha çok kişiy erişmesini sağlayabilirsiniz.

Destek Ol